25.09.- 02.10.2022

Dzisiaj XXVI Niedziela w ciągu roku.

Liturgiczne Obchody Tygodnia
  • Wtorek 27.09. Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
  • Środa 28.09. Wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • Czwartek 29.09. Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
  • Piątek 30.09. Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i dr Kościoła
    W tym dniu od godz. 8.30 odwiedzimy chorych i starszych parafian z Komunią Świętą. Prosimy te osoby zgłaszać u siostry Miriam w zakrystii.
  • Sobota 01.10. I Sobota Miesiąca - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
    O godz. 7.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji Róż Różańcowych i ich rodzin, oraz za zmarłych z Róż.
  • W miesiącu październiku zapraszamy parafian do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, które będziemy odprawiać w kościele przy kapliczkach i krzyżach w tygodniu o godz. 17.30, w czwartki po Mszy św. szkolnej o godz. 16.00, w niedzielę o godz. 15.30.
  • Jeszcze dzisiaj w zakrystii można zapisywać się na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w sobotę 01.10. Wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy plebanii.
  • Przy kościele i w zakrystii można nabyć Gwiazdkę Zabrzeską na miesiąc październik.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter