29.01. – 05.02.2023

Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę w ciągu roku.

Liturgiczne Obchody Tygodnia

Wtorek 31.01. Wspomnienie św. Jana Bosko

Czwartek 02.02. I Czwartek - Święto Ofiarowania Pańskiego.
Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego.

W naszym kościele w tym dniu Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00,16.00 i 18.00
Prosimy o przyniesienie ze sobą gromnic, które będziemy święcić w czasie każdej Mszy świętej.

Składka zbierana w tym dniu w czasie Mszy św. będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.

O godz. 17.30 odmówimy różaniec w intencji dzieci i młodzieży.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, w czasie której poświęcimy dla nich świece.

Piątek 03.02  I Piątek Miesiąca
Spowiedź rano o godz. 6.30 i Msza św. o godz. 7.00.
Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem Apostolatu Maryjnego, w tym czasie okazja do spowiedzi.

Młodzież, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na adorację, Mszę św. o godz.18 oraz spotkanie w kościele.

Sobota 04.02. I Sobota Miesiąca
W tym dniu o godz. 7.00 odprawimy Mszę św. w intencji Róż Różańcowych i ich rodzin.

Od godz. 8.30 odwiedzimy chorych i starszych parafian z Komunią św.
Prosimy te osoby zgłaszać u siostry Miriam w zakrystii.

Przy kościele i w zakrystii można nabyć Gwiazdkę Zabrzeską na miesiąc luty.