Wiadomości
parafiazabrzeg.pl

W dekanacie czechowickim zapisy na wyjazd składamy do 7 maja 2024 r. poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 czerwca 2024 | POLA LEDNICKIE

Już po raz dwudziesty ósmy, w tym roku słyszymy zawołanie na Pola Lednickie, by ponownie wybrać na nich Chrystusa. Tym razem to zawołanie szczególne, bowiem słyszymy „Wracaj do domu!”. Kto z nas nie usłyszał tego, choć raz w swoim życiu, wypowiadanego z troską przez rodziców?
Dziś, niczym w obrazie z przypowieści o Miłosiernym Ojcu, wypatrujemy Was z okien Domu, który od lat jednoczy. A ten Dom, to Lednica!
W tym roku, tak jak w każdym domu, chcemy zaprosić Was do wspólnego stołu, by porozmawiać o Waszych relacjach z innymi, doświadczeniach i radościach. By wspólnie karmić się Chlebem i dziękować za to co dobre. A przede wszystkim by być RAZEM!
Dom to nie budynek, to LUDZIE. Dlatego wyczekujemy Was na Polach Lednickich 1 czerwca 2024.

o. Tomasz Nowak OP
Duszpasterz XXVIII Ogólnopolskiego Spotkania Młodych
LEDNICA 2000