Wiadomości
parafiazabrzeg.pl

Zapraszam wszystkich diecezjan do wyruszenia na pielgrzymi szlak w ramach dorocznej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Pielgrzymka wychodzi z Andrychowa, Bielska-Białej, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic i Oświęcimia, aby 11 sierpnia wspólnie wejść na Jasną Górę. Tematem tegorocznej pielgrzymki są słowa: To my tworzymy Kościół. Wszystkich duszpasterzy i diecezjan wyczekuję 11 sierpnia o godz. 14.00 na Jasnej Górze, kiedy to odprawimy Mszę św. na zakończenie pielgrzymki. Zapraszam również kapłanów i wiernych do uczestnictwa we Mszy św. na rozpoczęcie pielgrzymki.

Ks. Damian Koryciński
Główny Przewodnik Pielgrzymki


Pielgrzymka Czechowicka

Zapisy: 28 i 29 czerwca i 1 sierpnia r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w salkach parafii NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach (na Lesisku).
Rozpoczęcie pielgrzymki: 7 sierpnia 2024 r. Mszą świętą o godzinie 7:00 w kościele NMP Królowej Polski w Czechowicach-Dziedzicach (na Lesisku).

WSZELKIE INFORMCJE