Wiadomości
parafiazabrzeg.pl
Reprezentacja naszej Służby Liturgicznej (Łukasz Mazur - kapitan), Michał Pollak (bramkarz), Dawid Janik, Sebastian Cięcinka, Adam Żadkiewicz i Kajetan Zięba wzięła udział w halowym turnieju Bosko Cup.
Pierwszy etap - eliminacje, którego celem jest uzyskanie awansu do finałów tego turnieju, niestety nie powiódł się, choć tak naprawdę do szczęścia brakowało niewiele (przegraliśmy przy równej ilości punktów [6 pkt], różnicą zdobytych i straconych bramek).
Jak się okazało, zbyt dużo straciliśmy goli w ostatnim meczu z obrońcą tytułu tego turnieju (awans byśmy uzyskali, gdybyśmy przegrali "tylko" 6 do 0 - szkoda). Z gry naszego zespołu możemy być zadowoleni. Zostawili wiele potu, serca i zaangażowania na hali, dzięki czemu nie mamy się czego wstydzić. Uda się na pewno za rok (a może wcześniej w lecie, kiedy organizowana jest letnia edycja).
Zainteresowanych szczegółami i całością turnieju Bosko Cup - zapraszam na stronę: www.boskocup.pl